Chyby v seriálu

3. srpna 2010 v 18:20 |  f.r.i.e.n.d.s.

Chyby v seriálu

1.)[logické chyby]Když Ross přijde vysvětlit Rachel, proč si nezačal s její sestrou, tak si Rachel v jednom záběru vyhrne rukávy a založí ruce. Ale v dalším prostřihu už má rukávy pod loktem a v dalším dokonce úplně dole!


2.)[faktické chyby]Když Rachel přiběhne do Central Perku a Monica jí představuje její partu, Rachel se se všemi, kromě Rosse, vítá, jako by je nikdy neviděla. Jenže se dále dozvídáme, že Chandlera už zná s dřívějška a že se spolu líbali.


3.)[logické chyby]Když Phoebe sedi u telefonu a čeká až bude na řadě s reklamací, jdou ostatní přátelé do divadla . Když se Monika a Rachel vrátí, ptají se Phoebe, jestli ji to pořád baví a ona na to, že se zabavila. Monika jde do svého pokoje a Rachel do svého, ale tam zistí, že jim to Phoebe přestěhovala a tak jde Monika do pravého a Rachel do levého. Ale když ráno Monika vstala vyšla s toho levého kde měla věci Rachel.


4.)[ostatní]Když se Joyemu porouchá auto, tak volá Chandlerovi a nazývá ho Joye místo Chandlere.


5.)[logické chyby]Když se Monica, Phoebe a Joey snaží vypátrat, s kým čeká Rachel miminko, Joey nadhodí, že asi před měsícem strávil s Rachel nějaký muž noc, ale že neví, kdo to byl. Jenže když potom Rachel vypráví, jak přišla do jiného stavu, Joey věděl, že ten muž byl Ross.


6.)[posloupnost]Když Chandler píše vzkaz Joeymu na tu tabulku, co má Joey na dveřích, tak to červený posunovátko, čím se to nejspíš maže, je pokaždé někde jinde. Když to píše, tak je na pravé straně, ale když pak odchází z Monikou, tak je na levo a pak když už je Chandler s Joeym, tak je zase na pravo


7.)[faktické chyby]V některých dílech je na dveřích bytu Joeyho a Chandlera číslo 19 a někdy 4, u bytu Monicy a Rachel je někdy 20 a někdy 5 (většinou je tam ale 19 a 20). Že by se tolikrát stěhovali?


8.)[ostatní]Když se Joey a Rachel dohodnou, že si navzájem přečtou svoje oblíbení knihy, tak Joey popisuje Osvícení od Stephena Kinga, ale v překladu je Záře. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama