Pomsta ze záhrobí ?

14. října 2010 v 16:46 |  Story
Kamila ležela ve vaně obličejem dolů. Právě, jako každý večer, trénovala výdrž. Náhle jí někdo přitlačil hlavu ke dnu. Trochu se lekla a pomyslela si "Bráchy ty seš vůl!" Chvíli jo nechala, ale když jí docházel dech, zapřela se rukama a chtěla se zvednout. Ale nešlo to. Hlavu prostě nemohla odtrhnout od vany. Zpanikařila a začala křečovitě házet celým tělem. Pomalu, ale jistě jí docházel kyslík a jí se zatemnilo před očima. Zvuky se najednou vzdálili a měla pocit, že tam ani není a že se jí to vůbec netýká. Motala se jí hlava. Byla naprosto dezorientovaná, neschopná rozumného myšlení. V hlavě se upínala pouze na jedinou myšlenku. "Chci žít!" Skoro už se nadechla vody, když se jí podařilo se vynořit. Stále ještě zmatená poletovala očima po místnosti se slovy "Ty kreténe, chceš mě zabít?" Jenže nikde nikdo. A dveře jsou tak daleko, že by jen těžko stihl tak rychle někdo utéct, aniž by si toho všimla. Zvuky se pomalu začali vracet, vidění bylo již ostré a i malátnost se vytratila a Kamilu zahalila zima. V místnosti mohlo být kolem osmi stupňů. Od pusy, z vody, prostě ze všeho se linula mlha. Strach jí vypudil z koupelny nebývale rychle. Když šla po schodech, slyšela za sebou kroky, ale když se otočila, nikdo tam nebyl. Strachy skoro nedýchala a rychlostí blesku vplula do postele. Raději nechala puštěnou lampičku.
"V noci se probudila a hrozně moc potřebovala na záchod. Ve sladkém bdění si nevzpomněla na předešlé události a ladně seběhla po schodech. Právě dostala svou měsíční nadílku a tak se šla znovu osprchovat. Najednou se zase prudce ochladilo a byl cítit nepříjemně mrtvolný zápach kostnice. Před ní stála postava. Postava její bývalé kamarádky, která jí zradila a Kamila jako zkušená satanistka na ní použila woo-do. Jenomže to trochu přepískla a když žiletkou odřízla hlavu woo-do panence, zemřela i její kamarádka. Byla taky satanistka, takže rozhodně nemohla do nebe, ale zároveň byla ještě panna, takže nemohla ani do pekla. To ovšem Kamila netušila. A teď tu stáli proti sobě. Mlčky na sebe zíraly a čekali co ta druhá udělá. Zůstali tak až do svítání. Kamila už byla celá promrzlá a postava, když zahlédla slunce, rychle po dívence skočila a nožem jí podřízla hrdlo. Chvíli se zůstala dívat jak chrčí a lapá po dechu, ale pak musela rychle zmizet. Proskočila oknem a to se vysypalo."
Tahle rána jí probudila. Vyletěla z postele celá zpocená a ulepená. Vítr otevřel okno a to shodilo zrcadlo, jenž stálo na stolku. V pokoji byla hrozná zima. Vstala a šla to okno zavřít. Všimla si, že je na něm krví napsáno "666". Ďáblovo znamení! Úlekem odskočila a očima strnula na podlaze. Byly tam krvavé stopy, které couvaly přímo k ní. A pokračovaly až k její posteli. Byla plná krve. Bála se, ale rozhodla se to celé uklidit a zapomenout na to. Když slepila celé zrcadlo a podívala se do něj omdlela. Na krku měla velkou jizvu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama