Kamera

6. listopadu 2010 v 18:38 |  Story
Katrin(13) a Buffy(20) jely se svým kamarádem Kayem(15) na výlet k soše Svobody.

Buffy moc ráda fotila, ale jelikož se jí robil foťák, musela vzít kameru. Hned jak přijeli, Katrin začala Kaye škádlit a mlátit ho.


"No tak! Nechte se! pokouším se vás vyfotit!" nakázala Buffy. Oba dva si stoupli vedle sebe a usmáli se.


Buffy koukala do kamery a zmáčkla tlačítko. Obrazovka zasvítila a Buffy si zakryla oči. Kay vykřikl, že ho něco seklo do zad, ale když to Buffy a Katrin kontrolovaly, nic tam neměl. Buffy tedy vykla kameru a šli dál. Pak už si toho nevšímali.


Celý den strávili moc hezky. Katrin se honila s Kayem a jelikož Buffy byla nejstarší, dávala na svou sestru a kamaráda pozor.


Večer, když už jeli domů, Buffy byla unavená, skoro nabourala!


Když dojeli domů, Kay se rozloučil a dívky zaparkovaly auto. Hned jak přišly domů, Katrin se složila a spala jako mrtvá. Buffy ještě chvilku koukala na TV a asi ve čtvrt na jednu šla spát. Pořád jí ale trápilo to s Kayem. Co to teda bylo? Říkala si. Ale pak jí napadlo, že si jenom dělal srandu a hned usnula.


Ráno, když se Katrin probudila, vběhla do kuchyně, a jelikož rodiče byli na cestách, vytáhla pytlík s cereáliemi a nasypala si plnou misku. Nesměla to dělat v přítomnosti rodičů, protože matka byla modelka a nemohla dovolit, aby dcera byla tlustá, a otec byl modní návrhář, a zkoušel na Katrin nejmenší velikosti... Nalila si mléko a šla snídat. Hned jak zasedla ke stolu, spatřila Kameru.

"Hezky! Mrknem na tu včerejší záhadu!" řekla nahlas. Spustila ji, a našla to. Ale zjistila, že to nebylo focení, ale točení. Otevřela tedy video a pozorně se dívala.

Viděla, jak se oba se smíchem postavili vedle sebe, a usmáli se. Najednou spatřila na videu vedle Kaye nějakou ženu. Ale nebyla jako ostatní! Měla nohy asi dvacet centimetrů ad země a byla průhledná!
"Pane bože!" zakřičela Katrin. Ale video běželo dál. Najednou se žena obrátila a sekla Kaye nehty do zad. Žena se ale potom přiblížila MEGA rychlostí k foťáku a najednou to zasvítilo a už tam nebyla.
Katrin upustila foťák a vycouvala ze židle. Najednou se okolo foťáku nahromadila pára a žena se objevila tam! Měla hrozný a strašidelný obličej a hrozně křičela. Potom vzala kuchyňský nůž, a hodila ho po Katrin. Trefila se do břicha, a Katrin upadla se slzami na zem, čímž si nůž zarazila ještě dál. Poslední co viděla, bylo to, že ta žena vzala a spolkla kazetku s nahrávkou.

Když se Buffy probudila a sešla schody, uviděla sestru a hned volala policii.
Policie, po tom, co jim Katrin řekla prozkoumala foťák ale nic nenašla. Skončilo to následovně:
Kathrin vyléčili a zavřeli na psychiatrii, Buffy zavřeli za pokus o vraždu a Kay zemřel na vnitřní krvácení...

No řekněte, hůř to snad skončit nemohlo co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama