Září 2011

Odpoledka

27. září 2011 v 18:22 TrapáSky

ODpoledka


Ach jo, zase ta odpoledka, bleskolo mi hlavou, když jsem se ráno probudila. Ne, že by mi škola nějak moc vadila, ale přímo nesnáším tu dlouhou přestávku před odpoledním vyučováním. Abych se nenudila, šupla jsem si tentokrát do batohu svoji novou empétrojku, kterou jsem dostala od našich k narozeninám. Nosím ji teď sebou kamkoliv jdu, hudbu prostě zbožňuju. Poslední dobou ujíždím na hip-hopových věcičkách a když sem sama, tak si při poslechu klidně i nahlas zpívám. Dopolední vyučování uběhlo naštěstí docela rychle, tak jsem si došla na oběd a poté se vrátila do třídy. Zbývalo mi ještě hodně času, nikde nikdo, proto jsem zalovila v útrobách batohu a vytáhla si sluchátka a malý přehrávač. Pustila jsem si Fergie a když přišla na řadu moje oblíbená, začala jsem tancovat po celý třídě jako šílenec. Dokonce jsem si stoupla i na stůl a pobrukovala si do rytmu. Pak jsem se podívala ke dveřím a myslela jsem, že to se mnou sekne. Stál tam náš učitel dějepisu a očividně se skvěle bavil. Vlastně ani nevím, jak dlouho tam byl a co všechno viděl, každopádně se mu od té doby nemůžu hanbou podívat zpříma do očí. A on mi občas řekne "tanečnice", čemuž se ostatní pokaždé diví

Sandra 14

FALEŠNÝ PRSA

27. září 2011 v 18:18 TrapáSky

FALEŠNÝ PRSA

Vlastně by mě ani ve snu nenapadlo, že zrovna já půjdu do posilovny trápit vlastní tělíčko! Tělocviku i veškerýmu sportování se už dlouhou dobu vyhýbám, ale když mi moje nejlepší kámoška sdělila tu úžasnou novinu, rozhodla jsem se udělat výjimku. Radka totiž vypátrala, že Tomáš, kluk, kterýho jsem snad celý rok tajně milovala, začal pracovat ve fitnescentru u nás na sídlišti. Radku jsem ukecala, aby začala chodit cvičit se mnou, a doufala jsem, že se s Tomem konečně sblížím. A abych se mu doopravdy líbila, vyrazila jsem na nákupy a pořídila si docela fajn oblečky na cvičení. Když jsem se však do nich doma nasoukala, zjistila jsem, že se mi má už tak žalostně malá prsa snad ještě více zmenšily… Napadlo mě řešení - Vycpu si podprdu vatou! V koupelně jsem si znatelně vylepšila svůj dekolt a byla jsem na svůj nápad skutečně pyšná. Připadala jsem si děsně sexy! Druhej den jsem už konečně vyrazila s Radkou a vylepšeným poprsím do posilovny. "Skvělý, je tu Tomáš," špitla jsem na kámošku, když už jsme byly obě převlečený. Suverénně jsem k Tomášovi docupitala a poprosila ho o odbornou pomoc. Tomáš na mě mohl oči nechat a s radostí nám vysvětloval, jak funguje každý z přístrojů a jak na něm máme správně cvičit. Zrovna jsem ležela na břichu, když jsem ucítila, že se mi jedno prso začíná vysunovat ven. S rukama překříženýma přes hrudník jsem utekla do šatny a posilovnu jsem bleskurychle opustila za Tomova posměšného pohledu. Tím byl konec mého sportování i flirtování.
Rygule 15


Mladší ségra

22. září 2011 v 18:17 TrapáSky
Mladší ségra


Nedávno jsme já a moje kámoška Julie měly štastný den naši si večer vyrazili a já jsem jen musela dávat pozor na svoji mladší sestru Lídu která normálně velmi rychle usne takže jsme té šance s julií využily a pozvaly dva sladke kluky z naší třídy na video večer když jsme se přitulily k našim klukům vešla do pokoje moje mladší sestra měla obuté boty s vysokým podpatkem které patří mámě a moji novou podprsenku kterou vycpala ponožkama ale aby toho nebylo málo na hlavě měla moje tanga a na uši si pověsila tampony kluci se mohli smíchy potrhat já a moje kamarádka jsme byli celé červené já jsem Lídu co nejrychleji odvedla zase rychle do postele a když se klucipozději loučili děkovali nám za show.
Ejiška 14 let


Prázdniny u babičky

22. září 2011 v 18:11 TrapáSky
Prázdniny u babičky

Jednou jsem byla u babičky na prázkách. Samozdřejmě -bazén,kluci a do toho jsem to dostala.. hrůza!! Nemohla jsem si nechat ujít pohledy na ty skvělý kluky(hlavně na jednoho) a tak jsem se šla aspoň opalovat. Po chvíli mě to přestalo bavit,a tak jsem se začala procházet kolem bazénu. To jsem ale nevěděla,že můj idol se domluvil se svejma kámošema,že mě hoděj do vody. Sámo sem byla ůplně mokrá,kolem mě se rozprostírala červená voda a všichni se mi děsně smáli a já jsem se musela co nejrychlejc zdejchnout. PROSTĚ TRAPAS.
Šárka 13

Shi-tzu

22. září 2011 v 18:00 pejsci

Shi-tzu (Šicu, Shih-Tzu)

Shi-tzu je okouzlující, inteligentní a veselý pejsek. Je živý, hravý a jásavý, silně připoutaný ke svému pánovi.Sealyham teriér

22. září 2011 v 17:54 pejsci

Sealyham teriér (Sealyham Terrier)

Elegantní, velmi krásný, aktivní pes s plavnými pohyby.ANGLICKÝ NÁZEV:
Saelyham Terrier
PŮVOD:
Vyšlechtěno ve Velké Británii v 70. letech 19. století z genofondu teriérů pro lov lišek, jezevců a krys. Postupem času se však Sealyham teriér, díky svému půvabnému zevnějšku, stal pokojovým psem a šampionem psích výstav. Název dostalo plemeno podle panství Sealyham ve Walesu, kde bylo vyšlechtěno. První klub chovatelů teriérů byl založen v Haverfordwestu roku 1908.
POPIS:
Jde o plemeno loveckých a společenských psů.
Je to elegantní, velmi krásný a aktivní pes s plavnými pohyby. Hlava je dlouhá a mohutná. Lebka lehce vypouklá, mezi ušima široká. Nos má černý. Středně dlouhý ocas je u kořene silný, ke konci se zužující, nesený vertikálně nebo lehce prohnutý. Je harmonickým zakončením siluety Sealyham teriéra.
VÝŠKA:
Kohoutková výška je 25,5 až 31 cm.
VÁHA:
Pes váží kolem 9,1 kg,
Fena váží kolem 8,2 kg.
SRST:
Srst je poměrně hrubá a drsná,
její měkká a hustá podsada chrání psa před nepřízní počasí. Základní zbarvení je čistě bílé nebo bílé s citronovými, červenými nebo skvrnitými znaky na hlavě a uších.
CHARAKTER:
Smělý a hlavně dětem oddaný pes, s tvrdou a rozhodnou povahou. Vynikající společník. Není-li však ve věku štěněte správně vychován, může se stát umíněným a svévolným. Hodí se pro strážní a hlídací službu.
PÉČE:
Potřebuje pravidelnou fyzickou zátěž. Srst vyžaduje nejméně dvakrát ročně ruční zastřihování a pravidelné kartáčování kovovým hřebenem. Špatně provedené trimování může psa poškodit, proto je lepší svěřit ho odborníkovi.


Disko bomba

21. září 2011 v 19:39 TrapáSky
Disko bomba
Speciálně na diskotéku jsem si koupila jedny super těsné sexi kalhoty.Když jsem pak byla na parketu ve své oblíbené diskotéce,bylo všechno perfektní.Byla tam i moje tajná láska.
DJ začal hrát písničku od Shakiry a já jsme na ní začala opravdu svůdně tancovat.Najednou jsem si všimla že mi spadl náramek.Ohnula jsem se přesně před mojí tajnou láskou a najednou se to stalo: uslyšela jsem zapraskání a najednou jsem měla pěknou díru v zadku!Všichni začali křičet a smát se.
S rudým obličejem jsem běžela na dámské záchody.Tam jsem se schovávala tak dlouho,že jsem přišla pozdě domů a ještě jsem dostala vynadáno od rodičů.Od té doby se na mě můj idol koukávždycky tak zvláštně…
Johana 16

David de Gea

21. září 2011 v 18:44 SportovciCelé jméno: David de Gea Quintana
Datum narození: 7.11.1990
Věk: 20
Místo narození: Madrid , Španělsko
Výška: 195cm
Váha: 83kg

Lama

16. září 2011 v 22:43 BlbŮsTkY
Tohle mě fakt dostalo →→To musíš vidět =oD←←


E-mail

16. září 2011 v 22:37 Story

E-mail


Manželský pár z Minneapolis se rozhodl odletět na Floridu, aby se vyhnul obzvlášť studené zimě doma. Manželka potřebovala v zaměstnání dokončit ještě nějaký úkol, a tak se rozhodli, že manžel poletí ve středu a jeho žena jej bude následovat až příští den. Manžel po příletu do Miami v hotelu zjistil, že má ve svém apartmá k dispozici i počítač s internetovým připojením. Rozhodl se tedy poslat manželce e-mail. Při psaní adresy ale vynechal jedno písmenko, chybu nepostřehl a e-mail tak odeslal na špatnou adresu. Mezitím, kdesi v Houstonu, se vracela jedna žena z pohřbu zesnulého manžela. Její choť byl po mnoho let významný činitel a tudíž přišlo velké množství kondolencí včetně i e-mailem. Vdova se rozhodla poštu přečíst a už po přečtení prvního e-mailu hlasitě vykřikla a v mdlobách se sesunula k zemi. Výkřik zaslechl její syn, vběhl do místnosti, uviděl matku ležící na zemi a na stole běžící počítač. Na monitoru pak četl následující:

Komu: Mé milované ženušce
Predmet: Jsem na místě
Datum: 16. ledna 2004

Vím, že budeš mým e-mailem překvapena. Tady totiž jsou počítače taky a já
ti tedy můžu o sobě poslat zprávu. Právě jsem dorazil a jak vidím, vše je
tu připravené i pro tvůj zítřejší příchod. Moc se těším, až tě zase uvidím!
Doufám, že tvá cesta sem bude stejně bezproblémová jako byla ta moje.

Tvuj milující manžel
P.S.- Tady dole je opravdu horko.
Tohle se opravdu stalo!Muži

16. září 2011 v 22:27 BlbŮsTkY
Jak vybereš z 12 mužů pitomce??
Namátkou.

Jaký je rozdíl mezi jogurtem a mužským??
V jogurtě je aspon nějaká kultura.

Jaký je rozdíl mezi paprikou a mužským??
Žádný,oba jsou dutý a plný semen.

Co mají společného páv a mužský??
Mozek menší než slepice a péro naparádu.

Proč mají muži nohy do O??
protože nepodstatné věci se dávají do závorky.

Čím jsou muži podobní písmenku Q??
Velká nula a malý ocásek.

Může žena shodit 300 kg??
Ano,ráno je to kráva,v poledne slepice a večer brouček.

Jaký je rozdíl mezi komárek a mužský??
Komár píchá celou noc.

Může muž shodit 300 kg??
Nn to je vůl celý den.

Proč byl ztvořen první můž??
Vždycky se začíná od 0

Není třeba dělat z muže debila.
Udělá to sám.
Co mají společného muži a spermie??
Šanci 1:10000000000000 že se z nich stane člověj.

Jaderná elektrárna Jaslovské Bohunice

13. září 2011 v 19:42 ZAjímavosti

Jaderná elektrárna Jaslovské Bohunice


Jaslovské Bohunice - jméno, které zná snad každý Čech. Jméno, při jehož vyslovení si každý vybaví především to, že právě v této obci byla postavena první jaderná elektrárna v tehdejší ČSSR. Stavba, která se stala na dlouhé roky symbolem československého jaderného programu a jaderné energetiky. Již před svým vybudováním byla vychvalována, mnohými lidmi obdivována a později zatracována. Přestože zde byly postaveny prakticky dvě naprosto různé jaderné elektrárny, jméno Jaslovské Bohunice svádí k tomu, aby bylo na celý komplex nahlíženo jako na jeden celek. Tak bohužel dochází i k tomu, že těžkosti a nezdary, které se vyskytly v jedné z těchto elektráren vrhají dodnes u mnohých lidí špatné světlo i na druhou, naprosto odlišnou elektrárnu. Povězme si proto něco o historii tohoto energetického komplexu, který i dnes budí emoce a vášně u mnohých skupin lidí.

A1 - první atomová
Od roku 1955 se v Československu připravovala výstavba první jaderné elektrárny. Pro tuto zbrusu novou stavbu bylo tehdy předběžně vytipováno 24 lokalit, které jednak splňovaly geologické podmínky, druhak se nacházely poblíž zdrojů vody. Při závěrečném rozhodování padla volba na místo ležící přibližně 3 km severně od dnešní obce Jaslovské Bohunice v okrese Trnava na Slovensku. Pro naši první atomovou elektrárnu byl vybrán reaktor, který byl zvláštní tím, že jako palivo používal přírodní neobohacený uran, jako moderátor těžkou vodu a chlazen byl oxidem uhličitým. KS-150 (A1) byl sovětské konstrukce, vyráběný pro Bohunice kompletně v ČSR. V žádné jiné komerční jaderné elektrárně na světě nebyl nikdy spuštěn podobný typ reaktoru. Již v srpnu 1958 se začalo se stavbou elektrárny v samotných Bohunicích. Koncem padesátých let, kdy jaderná energetika byla ještě celosvětově v plenkách, byla otázka výstavby takovéto průkopnické elektrárny samozřejmě velice technicky složitou záležitostí, a tak není divu, že se celá stavba začala záhy neúměrně protahovat a prodražovat. S montáží techniky se mohlo začít až v roce 1964 a ke spuštění elektrárny došlo 24. října 1972, kdy reaktor poprvé dosáhl kritického stavu. O dva měsíce později byl blok poprvé přifázován na síť. V době, kdy byl v republice stále nedostatek elektřiny, obohatila elektrárna A1, jak se bohunickému reaktoru začalo lidově říkat, energetickou síť o cca 100 MW. Bohužel provoz bloku byl neustále stíhán technickými obtížemi, reaktor musel být často odstavován a stavba tak celkově zaostávala za očekáváním. Cena stavby se vyšplhala na více jak 3 miliardy československých korun. V průběhu pěti let, kdy byl blok A1 v provozu, byl více než třicetkrát neplánovaně odstaven a vyrobil pouze 916 GWh elektrické energie (což je méně, než vyrobí elektrárna Dukovany za jeden měsíc). Maximální výkon, kterého turbogenerátory bloku dosáhly byl 127 MW (přestože plánovaný výkon třech padesáti megawattových generátorů byl 144 MW). Problémy na elektrárně gradovaly a měly své nepříjemné vyústění ve dvou větších haváriích. První v roce 1976 a druhá v roce následujícím. Při osudné druhé havárii 22. února 1977, která byla vyhodnocena stupněm INES-4 (největší jaderná havárie v ČSSR) došlo díky nepříliš dokonalé konstrukci a nezodpovědnému provoznímu personálu k vážnému poškození reaktoru spojeného s částečným tavením konstrukce uvnitř aktivní zóny. Škody způsobené havárií sice nebyly neopravitelné, ale bylo jasné, že opravy si vyžádají značné investice - finanční i časové. Vládě ČSSR ovšem už došla trpělivost, a tak se 17. května 1979 zrodilo usnesení č.135, které rozhodlo o trvalém vyřazení bloku A1 z provozu. Kromě toho byl (typ A1) shledán neperspektivním, a proto zastaven celý československý těžkovodní jaderný program, který původně počítal i s budováním druhého reaktoru A2. S odstupem času je nutné si přiznat, že projekt elektrárny A1 se stal v podstatě fiaskem. Na druhou stranu díky němu bylo v naší republice vychováno mnoho "jaderných" odborníků a napomohl tak k úspěšnému rozvoji později stavěných jaderných elektráren i našemu jadernému strojírenství. Navíc i skutečnost, že naše republika jako jedna z mála zemí světa prokázala schopnost sama projektovat a zprovoznit tak složitý technický komplex jakým je jaderná elektrárna byla povzbudivá a zvýšila tak prestiž naší země.
V - Sázka na jistotu
Problémy při stavbě reaktoru A1, opožďování stavby a výrazné komplikace přiměly naši vládu ještě před spuštěním elektrárny A1 uzavřít v roce 1970 smlouvu mezi ČSSR a Sovětským svazem o vybudování dvou jaderných elektráren se čtyřmi bloky VVER-440 (v230). Jako první z lokalit vytipovaných pro tyto stavby byly vybrány opět Jaslovské Bohunice. Druhou lokalitou pak byly zvoleny jihomoravské Dukovany. 24. dubna 1972 se tak začalo v Jaslovských Bohunicích s přípravnými pracemi na prvních dvou blocích VVER a v roce 1974 se práce rozjely na plno. Krátce po zahájení stavby bylo rozhodnuto o změně projektu pro dva zbývající bohunické a všechny dukovanské bloky z typu v230 na modernější v213 (jejich stavba začala proto až dva roky po prvních dvou). Od té doby se začaly první dva bloky v Bohunicích označovat jako elektrárna V-1 a druhé dva bloky jako elektrárna V-2. Nový typ reaktoru VVER-440 se od toho starého odlišoval především lepší konstrukcí bezpečnostních prvků, mechanismů regulačních tyčí a aktivní zóny reaktoru jakož i zavedením zdokonalené chemické regulace reaktivity. Tyto prvky s sebou přinášely kromě vyšší bezpečnosti i vyšší výkon bloků. Dále se na novém typu bloků začala používat ucpávková čerpadla primárního okruhu. Zatímco se připravoval inovovaný projekt na stavbu modernějšího 3. a 4. reaktoru, tak veškeré práce na prvním bloku elektrárny V-1 se blížily k finiši. Přibližně za 4 roky od začátku stavby začalo na 1. reaktoru fyzikální spouštění. Již koncem roku 1978 dosáhl blok kritického stavu a turbosoustrojí bylo poprvé přifázováno na rozvodnou síť. V březnu 1980 ho následoval i druhý blok V-1. Koeficient využití výkonu Bohunic se v té době pohyboval mezi 70 a 80 % a elektrárna dodávala do československé rozvodné sítě přibližně 4,5 % elektrické energie. Stavba elektrárny V-1 přišla přitom přibližně na 15 miliard československých korun. Úpravy projektu na zbývajících dvou reaktorech se promítly do časového harmonogramu, a tudíž bloky elektrárny V-2 byly spuštěny až v roce 1984 respektive 1985. Provoz elektrárny po jejím úplném spuštění byl bezproblémový a dá se říci, že splňoval očekávání. Rozmezí let 1985-1990 byla zlatá éra bohunické elektrárny. Kromě elektřiny začaly Jaslovské Bohunice v roce 1987 zásobovat teplem i nedaleké okresní město Trnavu, Leopoldov a Hlohovce. Tehdy se rodily futuristické plány o stavbě hydrocyklónu a zemědělského komplexu, kde by se využívalo teplo z elektrárny k výzkumu nových metod pěstování pšenice, teplomilných rostlin a chovu ryb.
Rána do vazu
Idylická situace panovala pouze několik málo let. Po sametové revoluci se proti provozu elektrárny objevily silné protesty ze strany vždy nespokojeného Rakouska, organizací Greenpeace a jim podobných lidí. Československá vláda dokázala nátlak sice ustát, ale po rozpadu republiky začínalo být jasné, že situace se pro Jaslovské Bohunice nevyvíjí zdaleka růžově. Trnem v oku se Rakušanům staly především dva bloky elektrárny V-1. Společnost Slovenské elektrárne a.s. proto investovala nemalé peníze (přibližně 10 miliard slovenských korun) do modernizace technologie na JEBO V-1. Tato modernizace probíhala ve dvou etapách - první takzvaná "malá rekonstrukce" v letech 1991-1993 a druhá "postupná rekonstrukce" začala v roce 1996 a byla dokončena 9. června 2000. Poté se bloky mohly směle zařadit k nadprůměrně bezpečným světovým jaderným zařízením. Bohužel již krátce před koncem celého modernizačního procesu podlehla slovenská vláda vnějšímu tlaku ze strany Evropské unie a zejména Rakouska a ve svém usnesení č.801/1999 se zavázala, že vyřadí oba nejstarší bloky elektrárny předčasně z provozu - v letech 2006 a 2008. Zhruba před měsícem jsme se tak stali svědky toho, jak toto ustanovení vstoupilo v platnost, když se navždy zastavily turbogenerátory prvního bloku elektrárny V-1, které se podílely na celkové výrobě elektřiny v zemi takřka deseti procenty! Slovensko tak udělalo první krok po cestě směřující k jasnému cíli, kterým je závislost na dovozech elektrické energie a vlastní nesoběstačnosti ve výrobě tohoto cenného produktu. Jestli a jak se tato cesta vyplatí, uvidíme jistě brzy sami.

10 způsobů jak uvázat šátek a šálu

9. září 2011 v 22:18 Móda1. Jednoduchý uzlík

Jeden z nejjednodušších způsobů, jak nosit šátek. Přesto ho ale na lidech není moc vidět. Teď jsi tady ale ty a můžeš to změnit!:) Stačí když čtvercový šátek přeložíš na půl, přehodíš jej přes ramena a uděláš obyčejný uzlík. Tento způsob je vhodný například do společnosti (třeba do divadla). Vyzkoušet ale můžeš i variantu s menším šátečkem. Působí to velice šik.

2. Trojúhelníková klasika

Takto uvázaný šátek jsem jednu dobu nosila téměř pořád! Byl to zkrátka můj oblíbenec a i teď se k němu ráda vracím. Na tento typ vázání můžeš použít jakýkoli šátek čtvercového tvaru. Opět přeložíš na půl, tak aby vznikl trojúhelník a konce omotáš jednou kolem krku. Zbylé cancourky můžeš jednoduše schovat pod vzniklý cíp, tak jak to vidíš na obrázku nebo je můžeš nechat volně se poflakovat:)

3. Nevaž se, zavaž se!


Pro tento typ vázání je nejvhodnější lehký podlouhlý šál. Proč bys jej měla nudně nosit hozený kolem krku, když z něj může vzniknout efektní vázanka? Je to opravdu jednoduché a přitom elegantní! Nevíš jak na to? Mrkej na obrázky…

4. Zachumlaná krása

Již dlouhou dobu se v obchodech vyskytují šály, které jsou netypicky spojeny do jednoho kruhu. I když se ti tento tvar může zdát poněkud omezující, má přesto své výhody. Například jednoduchou manipulaci! Stačí když jej párkrát obtočíš kolem krku a žádný jarní, studený větřík k tobě nepronikne. Jak praktické a pěkné zároveň:)

5. Slečna Daisy

Řeknu ti, nepočítám s tím, že tento typ vázanky bude nosit moc lidí. Já bych takovou velkou mašli kolem krku asi taky nenosila. Když jsem si ji ale včera uvázala, cítila jsem se v ní překvapivě dobře. Stačí zvolit jen vhodné, nejlépe elegantní a ženské oblečení, vyčesat si drdol, přidat nějaký vlasový doplněk a slečna s velkým S je na světě!

6. Smyčka kolem krku

Opět velice jednoduchý trik a opět ho moc lidí nezná. Přitom stačí tak málo! Vezmi svůj podlouhlý šál (může být teplý i lehký záleží na počasí), přelož ho na půl, přehoď přes krk a volné konce protáhni vzniklým okem. Voilá!

7. Ozdob se!

Nemůsíš však pořád dokola jen vymýšlet nejrůznější uzlíky. Občas si můžeš pomoct takovým originálním doplňkem jako je například brož nebo přímo ozdobný kroužek, kterýmšátek jednoduše provlečeš. Takových cingrlátek je všude spousta a opravdu na sebe strhávají pozornost. Vyzkoušej je!

8. Pashminová lady

Pashmina je veliký šál, do nějž se můžeš zabalit jak je jen libo. Při stylingu s ní máš mnoho možností. Záleží jen na tobě a na fantazii "omotávače", kterého v sobě máš:) Navíc se prodává v krásných pestrých barvách a bývá vyrobena z úžasného materiálu.

9. Vodopád

Opravdu, nevím jak tobě, ale takhle uvázaná šála mi zkrátka evokuje vodopád. To jen aby někdo nepřemýšlel nad smyslem tohoto podnadpisu:) Každopádně je to další z variant jak zacházet s podlouhlým šálem a opět se jedná o elegantní záležitost. Pokud marně přemýšlíš jak na to, koukni na návod!

10. Kravaťák

Uzel vytvořený na šále je skutečně podobný tomu, co nosí muži na kravatě. Od kravaty se toto vázání v podstatě liší pouze tím, že konce šály si volně poletují a můžeš je například přehodit přes rameno, jako na obrázku. Postup v návodu!

9.9.20011

9. září 2011 v 17:28
Ahoj rozhodla jsem si udělat na blogu deníček , koho můj deníček nezajímá tak at si ho nečte!!9.9.2011

Tak už jsem na střední škole , zatim to jde , profesoři jsou ještě milí , ale to je podle mě otázka dne kdy být milí přestanou .Myslim že jim to vydrží do prvního zkoušení.Musíme si kupovat Hodně učebnic no nejsou moc levný , ale za to na čtyři roky.V jídelně vaří moc dobře dneska jsme měli kynutý knedlíky , jinak dávají strašně moc velké porce mi jich tam dali šest.Strašně moc se těšim na zítra mám taneční a taky jdem na svatbu no nevim jak to stihnu , ale nejvíc se těšim na taneční . protože tam chodí moc pěknej kluk.

Vzpomínka Karel Rachůnek, Jan Marek, Josef Vašíček

8. září 2011 v 17:22 ZAjímavosti
ASi už všichni víte co se stalo ,Plačící je to strašní ,tak dobří hráči PlačícíPlačící .
Tak tady máte na ně vzpomínku.Plačící