Leden 2012

Muž sám doma

15. ledna 2012 v 18:04 Story
Pondělí
JSEM SÁM doma. Žena na týden odjela. Je to skvělý pocit. Velmi příjemná změna. Myslím si, že tu prožijeme se psem nezapomenutelný týden. Udělal jsem přesný plán a rozvrhl jsem si čas. Vím přesně, kdy vstanu, kolik času strávím v koupelně a kolik přípravou snídaně. Propočítal jsem také čas na mytí nádobí, úklid, psí procházky, nákupy, vaření. Když jsem odhadl celkový čas, příjemně mne řekvapilo, že budu mít spoustu volna. Nechápu, proč ženy tolik mluví o domácnosti a dělají z toho takovou vědu, když je to činnost, která vyžaduje tak málo času. Jde jen o to, jak si ho zorganizovat. Večeříme každý kotletu. Já i pes. Na stole mám svíčku, protože to dělá pěknou atmosféru, sváteční prostírání, ve váze růži. Pes měl paštiku jako předkrm, pak maso s jemnou zeleninou, keks jako dezert. Piju víno a kouřím doutník.
Už dlouho jsem se necítil tak dobře.

Úterý
MUSÍM SE znovu podívat na svůj časový rozvrh. Zdá se mi, že bude vyžadovat malé změny. Psovi jsem vysvětlil, že každý den není svátek a nemůže tedy mít vždy předkrm a hlavně tři misky, které pak musím umývat. Při snídani jsem si všiml, že výroba pomerančové šťávy má jednu nevýhodu. Ovoce znečistí celý přístroj. Jiná možnost - udělat šťávu rovnou na dva dny. Pak bych nemusel stroj mýt denně.
Objev: Zjistil jsem, že párky mohu ohřát v polévce a ušetřit tak jednu nádobu, kterou nemusím mýt. Rozhodně nemíním denně luxovat, jak si to přála žena. Úplně postačí jednou za dva dny. Důležité je se přezout a otřít psovi packy - to je vše.
Jinak se cítím skvěle.

Starší láska

15. ledna 2012 v 17:37 Story
Přešla jsem na gymnázium a tam se mi moc nelíbilo dokuď jsem neuviděla kluka který mi naprosto vyrazil dech.
podíval se do mých očí a já jsem cítila teplo u srdce a myslela jsem že snad celá roztaju.
Strašně jsem se do něj zamilovala akorát že on chodil do maturitního ročníkui a já teprve do 9 třídy.
Byl to přesně typ kluka do kterého by se zamilovala skoro každá.
Netrvalo dlouho a já jsem se s ním seznámila.
Nejhorší bylo vědět že s ním chodí moje nejlepší kamarádka a ta ho doopravdy miluje.
Začala jserm zanedlouho chodit s jeho nejlepším kamarádem,ale už jsem mu dlouho nedokázala lhát protože přece jenom to byl strašně fajn kluk.
Tak jsem mu řekla prawdu a on se rozplakal od té doby jsem se každým dnem nenáviděla čím dál tím víc nedokázala jsem přestat myslet na to jak jej miluju a jak ho nedokážu vytřást z hlavy strašně mě mrzelo to co se stalo a taky to že se se mnou moje nejlepší kamarádka přestala bavit.
Netrvalo dlouho a konala se moje oslava narozenin.Byla jsem smutná a přála jsem si být s ním a povídat si s ním aspoň jen chviličku.
Večer jak jsem přišla z klavíru tak jsem otevřela dveře svého pokoje a tam stála nejlepší kamarádka ten kluk co se mi líbil a jeho kamarád všichni mi popřáli a ten kluk co se mi líbil mě políbil a řekl že si uvědomil že já jsem ta pravá a ta jediná. Já jsem to nepochopila a zeptala jsem se co Míša to bylo jmeno mé nejlepší kamarádky a on řekl ta ted chodí s michalem (jeho nejlepším kamarádem) protože si uvědomili že taky patří k sobě. :)

Pět tipů pro sladké snění

15. ledna 2012 v 17:15 Zdraví a Krása
1) Než půjdeš spát, dojdi si na záchod. Plný močový měchýř ve spánku tlačí a mohl by narušovat tvé sny.
2) Žádné horory před spaním. Televize silně ovlivňuje tvou fantazii. A je dost pravděpodobné, že to, co jsi viděla, se ti promítne i do snů.
3) Spi úplně potmě! Vypnout všechny lampičky, počítač a hlavně televizi!
4) Asi dvě hodiny předtím, než jdeš do postele, bys už neměla moc jíst. Když se přecpeš, budeš se cítit těžce a nebude se ti dobře spát.
5) Když máš problémy, přečti si před spaním nějakou prima knížku nebo časák a nebo si pusť svoji oblíbenou hudbu. Zapomeneš na svoje starosti a budeš mít hned hezčí sny!!